Nový rok trvá ešte len pár dní a už tu máme prvú úžasnú správu!

e-MTB bike Ghost HybRide SL AMR X pokračuje presne tam, kde sa zastavil v roku 2018: získava renomovanú cenu za Dizajn a Inovácie 2019.

Silný 30 členný tím porotcov Design & Innovation Award 2019 opäť vynaložil veľké úsilie pri testovaní a posudzovaní veľkého množstva cyklistických výrobkov, aby vyhodnotil a ocenil presne tie, u ktorých je prínos skutočných inovácií najväčší.

Tie výrobky, ktoré získajú prestížne ocenenie Design & Innovation Award 2019 sú vždy považované vo svojom segmente za výnimočné!

Elektrobike GHOST HybRide SL AMR X S7.7+ LC bol vyhodnotený odbornou porotou ako jeden z absolútnych vrcholov v e-MTB segmente súčasného cyklistického priemyslu.

.

Záver testerov a poroty:

“Mnohé e-MTB napriek ich použitým komponentom a dostatočným zdvihom sú koncipované skôr pre pohodlnú jazdu než pre zážitkový športový výkon.

Toto však neplatí pre GHOST HybRide SL AMR X S7.7+ LC. Je to stroj pre ambicióznych a agresívnych jazdcov určený do náročných terénov.

Ľahký karbónový rám je pastvou pre oči a hlavne vďaka nemu bicykel váži iba 21,2 kg napriek jeho urastenej výbave. Aj vďaka Ghost MXer konceptu – kombinácie 29 palcového predného kolesa pre presnú smerovú stabilitu a 27,5+ palcového zadného kolesa pre maximálny prenos sily, trakciu, väčšiu bezpečnosť v kombinácii s pružinovým tlmičom necúva pred najdrsnejšími trailmi a aj najťažší terén prekonáva aktívnym jazdným štýlom a dobrou technikou jazdy. Navrhnutý koncept poskytuje vynikajúce ovládanie ebiku aj v ťažkých terénoch a pokročilí jazdci získajú za svoje peniaze naozaj veľa!”

sk_SKSlovenčina